10-дюймовий графічний планшет Xiaomi за $10 надійшов у продаж у Китаї

Представлений на початку цього року графічний планшет Xiaomi Mijia LCD Blackboard офіційно надійшов у продаж. Покупцям спочатку запропонували 10-дюймову версію за 10 доларів. На стадії попереднього замовлення ціна була меншою за 9 доларів.

У пристрої використовується кольорова рідкокристалічна плівка, виконана на індивідуальне замовлення. Графічний планшет Xiaomi Mijia LCD Blackboard підтримує малювання з різним ступенем натискання для регулювання ширини ліній. Екран не має підсвічування, а очищення зображення виконується одним дотиком.

Щодо часу автономної роботи, то Xiaomi заявляє, що Xiaomi Mijia LCD Blackboard не споживає енергію при роботі. Невелика кількість енергії витрачається лише тоді, коли екран очищається. Якщо екран очищати 100 разів на день, батарейки вистачить на цілий рік.

13,5-дюймова версія оцінена у 16 доларів.

Додайте Техно блог UA до своєї стрічки Google новин.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
ChatGPT зламав пошук Microsoft Bing З технологіями на русіЇ все погано! Як шкода… 9 найкращих продуктів, які допомагають боротися зі стресом У Samsung вигадали смартфон-годинник Телевізор LG OLED Flex LX3 може згинатися при натиску на кнопку iPhone 14 Pro вже продають у Китаї