6G-IA та ETSI співпрацюють над дослідженнями 5G та 6G в Європі

Комунікаційні технології продовжують розвиватися на повній швидкості. Останнім прикладом цього є технологія 5G, яка повільно набуває широкого поширення. Однак цей прогрес не в очікуваних темпах, коли справа доходить до застосовності. На щастя, для вирішення цієї проблеми вживаються деякі кроки. Нарешті, Асоціація індустрії розумних мереж та послуг 6G (6G-IA) та Європейський інститут телекомунікаційних стандартів (ETSI) підписали угоду про посилення співпраці в галузі мережевих досліджень.

Європейська асоціація індустрії розумних мереж та послуг 6G (6G-IA) та Європейський інститут телекомунікаційних стандартів (ETSI) підписали угоду про посилення співпраці у сфері 5G та 6G. 6G-IA орієнтована на дослідження «за межами 5G» (B5G) та 6G. Як і діяльність перед стандартизацією, політичні та регуляторні питання, концепції частот 5G та 6G, міжнародна співпраця та залучення вертикалей для формування випадків промислового використання наступного покоління.

Основною метою 6G-IA є сприяння лідерству Європи в галузі еволюції 5G, 5G та досліджень SNS/6G. У рамках угоди 6G-IA буде залучена до групи ETSI з досліджень, інновацій та стандартів екосистеми (RISE), а також до діяльності ETSI Technology Radar (ETR), що відображає нові технологічні області.

6G-IA та ETSI працюють разом, щоб переконатися, що їхні дослідження та стандарти для 5G та 6G відповідають один одному. Вони також запустять проекти, які допоможуть визначити майбутні мережі. Вони також поділяться інформацією з іншими групами, які зосереджуються на технології 6G. Очікується, що спільне підприємство розумних мереж та послуг (SNS JU), партнерство між Європейською Комісією та 6G-IA, розпочне першу фазу дослідницьких проектів 5G/6G на початку 2021 року. Ці проекти зіграють ключову роль у визначенні мереж наступного покоління.

Дослідницька конференція ETSI на початку лютого надасть платформу для цих нових проектів, щоб представити свою мету та плани та обмінятися з експертами зі стандартів щодо своїх дорожніх карт стандартизації.

Додайте Техно блог UA до своєї стрічки Google новин.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
ChatGPT зламав пошук Microsoft Bing З технологіями на русіЇ все погано! Як шкода… 9 найкращих продуктів, які допомагають боротися зі стресом У Samsung вигадали смартфон-годинник Телевізор LG OLED Flex LX3 може згинатися при натиску на кнопку iPhone 14 Pro вже продають у Китаї