8 функцій, які, з’являться в iPhone 15 у 2023 році

Залишився майже рік, поки ми не отримаємо нові моделі iPhone 15 у вересні 2023 року, але ми чуємо чутки вже кілька місяців. Схоже, що моделі ‌iPhone 15‌ можуть отримати більше помітних оновлень, ніж ми бачили для iPhone 14 , включаючи функції, які багато користувачів iPhone бажали роками.

Dynamic Island для всіх моделей

Apple представила Dynamic Island для iPhone 14 Pro і Pro Max, тоді як дешевші моделі ‌iPhone 14‌ продовжують використовувати виїмку. З ‌iPhone 15‌ очікується, що вся лінійка отримає ‌Dynamic Island‌, тож якщо ви хочете отримати доступ до ‌Dynamic Island‌, але не хочете витрачати гроші на Pro ‌iPhone‌, зачекайте на ‌iPhone 15‌.

Порт USB-C

Очікується, що 2023 рік ознаменує кінець порту Lightning для ‌iPhone‌, коли Apple перейде на USB-C. Це означає, що ви зможете заряджати свій сучасний Mac, iPad та ‌iPhone‌ за допомогою одного роз’єму.

Apple не зовсім переходить на USB-C, щоб зробити ваше життя зручнішим, вона вносить зміни, тому що цього вимагає Європейський Союз. iPhone, які продаються в Європі, повинні мати порти USB-C до 2024 року, тому Apple або потрібно змінити дизайн у всьому світі, або створити спеціальні iPhone для Європи.

Apple підтвердила, що буде відповідати місцевим нормам, і за чутками Apple внесе зміни в 2023 році.

Технологія лінз перископа

Ми вже багато років чуємо про роботу Apple над технологією перископічних лінз, і 2023 рік може стати роком її представлення. Перископічні об’єктиви, які вже використовують деякі виробники смартфонів Android, мають можливості оптичного масштабування, які перевищують діапазон масштабування, доступний для стандартного телеоб’єктива.

З перископічним об’єктивом Apple може запропонувати 5-кратне або навіть 10-кратне оптичне збільшення порівняно з 3-кратним у поточних моделях ‌iPhone 14 Pro‌.

Твердотільні кнопки гучності та живлення

Аналітик Apple Мін-Чі Куо нещодавно заявив, що Apple може додати твердотільні кнопки регулювання гучності та живлення на ‌iPhone 15‌ замість фізичних кнопок, які будуть схожі на трекпад на Mac і кнопку «Додому» ‌iPhone‌ 7. Тактильний зворотний зв’язок імітував би відчуття натискання кнопки на твердій кнопці, замінюючи механічне натискання кнопки.

Використання твердотільних кнопок, ймовірно, захистить від проникнення води та дозволить Apple забезпечити кращу водонепроникність. Використання тактильного зворотного зв’язку для кнопок потребує від Apple додавання нових Taptic Engines.

Зміна імені?

Марк Гурман з Bloomberg заявив, що Apple може замінити версію «Pro Max» ‌iPhone 15‌ на нову модель високого класу «Ultra». Це відповідало б Apple Watch Ultra, і це могло б дати Apple привід обмежити певні функції найдорожчим ‌iPhone‌, наприклад технологію перископічних лінз.

Аналітик Apple ‌Мінг-Чі Куо‌ вже сказав, що перископ може бути обмежений найбільшим iPhone.

3-нанометровий чіп A17

Моделі ‌iPhone 15‌ Pro можуть бути першими, які оснащені 3-нанометровим чіпом від постачальника Apple TSMC. Очікується, що 3-нанометрова технологія підвищить продуктивність обробки на 10-15 відсотків, а також знизить енергоспоживання до 30 відсотків.

Якщо Apple використовує 3-нм чіп A17, це буде помітним покращенням порівняно з A16. Лише моделі Pro отримали A16, який створено за 4-нм техпроцесом, і A17, як очікується, також буде обмежений ‌iPhone 15‌ Pro. Стандартні моделі ‌iPhone 15‌ можуть отримати оновлення до A16 попереднього покоління.

Більше оперативної пам’яті

Моделі ‌iPhone 15‌ Pro можуть отримати 8 ГБ оперативної пам’яті замість 6 ГБ, можливо, для підтримки нових можливостей, таких як технологія перископічних лінз.

Такі самі розміри

Ми ще не чули чуток про помітні зміни в дизайні лінійки ‌iPhone 15‌, тож, схоже, ми отримаємо ті самі розміри. ‌iPhone 15‌ і 15 Pro матимуть розмір 6,1 дюйма, а ‌iPhone 15‌ Plus і Pro Max – 6,7 дюйма.

Додайте Техно блог UA до своєї стрічки Google новин.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
ChatGPT зламав пошук Microsoft Bing З технологіями на русіЇ все погано! Як шкода… 9 найкращих продуктів, які допомагають боротися зі стресом У Samsung вигадали смартфон-годинник Телевізор LG OLED Flex LX3 може згинатися при натиску на кнопку iPhone 14 Pro вже продають у Китаї