А ось і майбутнє від Samsung показали (Відео)

 Нещодавно відбулась прес-конференція, на якій представник компанії Samsungрозповів, за якими смартфонами та пристроями майбутнє. А тепер на офіційному каналі «Samsung Display» з’явилось відео, без всяких анонсів та реклами, де нам показали це саме майбутнє:

У відео показують нові Flex OLED панелі не лише для смартфонів. Також у цьому ролику засвітилися деякі нові пристрою, які раніше ще не презентували.

В описі ролика Samsung Display зазначає:

 

Лінійка продуктів наступного покоління включають пристрої, які складаються у формі літери «S» або двічі згинаються всередину за допомогою двох шарнірів.

 

Не обійшлось і без натяків, наприклад: гнучкий ноутбук та смартфон, у якого розтягується екран. Схоже Samsung дійсно робить велику ставку на «гнучкість», до того ж у компанії немає конкурентів.

На жаль, на сьогоднішній день характеристики та ціни на ці пристрої невідомі, але довго чекати не доведеться.

Додайте Техно блог UA до своєї стрічки Google новин.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
ChatGPT зламав пошук Microsoft Bing З технологіями на русіЇ все погано! Як шкода… 9 найкращих продуктів, які допомагають боротися зі стресом У Samsung вигадали смартфон-годинник Телевізор LG OLED Flex LX3 може згинатися при натиску на кнопку iPhone 14 Pro вже продають у Китаї