Adobe представляє штучний інтелект «Generative Fill» у Photoshop

Оскільки штучний інтелект став модним словом цього року, слідом за Google і Microsoft, Adobe тепер привносить генеративний штучний інтелект у свій основний продукт — Photoshop. Він називається «Generative Fill» і дозволяє користувачам створювати або змінювати зображення за допомогою текстових підказок, подібно до OpenAI DALL-E 2, але інтегрований безпосередньо в Adobe Photoshop.

Технологія Generative Fill від Adobe базується на Adobe Firefly, їхній власній моделі генеративного штучного інтелекту. Його можна порівняти з GPT для ChatGPT або PaLM 2 для Google Bard. Adobe каже, що Firefly AI навчається на Adobe Stock Images і може створювати оригінальний, комерційно життєздатний вміст, поважаючи авторські права, бренди та інтелектуальну власність.

Компанія стверджує, що з додаванням Generative Fill «дві потужні системи обробки зображень разом — Photoshop і генеративний штучний інтелект» дозволять користувачам створювати вміст прямо в Photoshop за допомогою простого текстового підказки, а потім редагувати його за допомогою безлічі інструментів Photoshop.

Крім того, за допомогою Generative Fill користувачі зможуть створювати об’єкти та фони, видаляти об’єкти та навіть розширювати зображення. А

Компанія навіть додала нову контекстну панель завдань у Photoshop, яка зробить створення вмісту простою прогулянкою.

«Контекстна панель завдань із кнопкою Generative Fill з’являється на екрані кожного разу, коли ви робите вибір, тож ви можете продовжити звичайний робочий процес виділення або спробувати створити щось нове, як-от розширене кадрування на зображенні вище, яке я створив за допомогою одним натисканням кнопки Generative Fill і жодної текстової підказки, йдеться в публікації Adobe у блозі.

Що стосується доступності, функція наразі знаходиться в бета-версії та доступна лише у Photoshop (бета-версія); і буде доступний лише для користувачів віком від 18 років з ліцензією Creative Cloud Individual.

Слідкуйте за Техно блог UA у Google новинах та Телеграм.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі