Age of Empire 2 нарешті доступна на Xbox та Game Pass

Хороша новина для шанувальників консольних стратегічних ігор, Microsoft нарешті адаптувала Age of Empire 2 Definitive Edition на Xbox, дозволивши абсолютно новій аудиторії відкрити або заново відкрити міфічну назву.

З моменту виходу ремастеризованої версії Age of Empire 2 в 2019 році геймери з нетерпінням чекали приходу гри на консолі Microsoft. Повне видання Age of Empire 2 надходить безпосередньо в Game Pass на Xbox, але також доступне для продажу тим, хто не є передплатником.

Всього вас чекає більше 200 годин гри і більше 1000 років історії, і це ніколи не покидаючи свій диван. Age of Empire 2 Definitive Edition дозволяє контролювати 35 цивілізацій (42 багатокористувацьких) на 83 різних картах, а також під час 34 однокористувацьких кампаній і 7 кооперативних кампаній.

Microsoft налагодила ігровий процес контролерів

Очевидно, Microsoft довелося адаптувати елементи управління до контролерів Xbox, що зовсім не просто для цих ігор типу RTS (стратегія в реальному часі). Тому інтерфейс був перероблений, щоб стати більш читабельним. Microsoft також оголошує, що створила ярлики на спрямованому хрестику, а також колеса управління.

Age of Empire 2

Щоб спростити ігровий процес і дозволити вам зосередитися на своїх арміях, Microsoft вирішила автоматизувати сільських жителів і запропонувати контекстні команди в залежності від місця розташування. Для початківців, які не звикли грати в цей тип комп’ютерної гри, компанія також оголошує, що створила нові підручники та навчальні ресурси спеціально для гри на контролері.

На щастя, Xbox сумісний з клавіатурами та мишами, ви також можете підключити власну периферію, щоб знайти досвід поблизу ПК. Назва також відтворюється через Xbox Cloud Gaming (у бета-версії), щоб продовжувати розвивати свою імперію далеко від своєї консолі або ПК. Гра тепер доступна на ваших консолях Xbox Series X і S.

Додайте Техно блог UA до своєї стрічки Google новин.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
ChatGPT зламав пошук Microsoft Bing З технологіями на русіЇ все погано! Як шкода… 9 найкращих продуктів, які допомагають боротися зі стресом У Samsung вигадали смартфон-годинник Телевізор LG OLED Flex LX3 може згинатися при натиску на кнопку iPhone 14 Pro вже продають у Китаї