Android 14 отримає вбудований додаток розроблений Samsung і Google

Повідомляється, що система «Health Connect», яка була спільно розроблена Google і Samsung, буде інтегрована в системне програмне забезпечення Android 14.

Health Connect — це API та платформа Android, яка збирає дані про здоров’я та фізичну форму з програм і пристроїв, безпечно зберігає їх і дозволяє користувачам ділитися цими даними з іншими програмами та пристроями, повідомляє SamMobile.

Google може зробити Health Connect програмою за замовчуванням на Android 14. До речі, вбудовані додатки неможна видалити!

Якщо програма стане невід’ємною частиною операційної системи (ОС), все більше і більше розробників програм будуть інтегрувати цю послугу у свої програми.

Чим більше програм інтегровано для Health Connect, тим легше користувачам ділитися даними про здоров’я та фізичну форму між програмами.

Це також означає, що користувачі можуть легко перемикатися між розумними годинниками різних брендів, не турбуючись про втрату даних про здоров’я та фізичну форму.

Наразі Health Connect доступний як програма на смартфонах Android і смарт-годинниках Wear OS, йдеться у звіті.

У травні Google і Samsung об’єднали зусилля, щоб надати розробникам можливість синхронізувати дані про здоров’я та фізичну форму користувачів між додатками Android і їхніми пристроями.

Додайте Техно блог UA до своєї стрічки Google новин.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
ChatGPT зламав пошук Microsoft Bing З технологіями на русіЇ все погано! Як шкода… 9 найкращих продуктів, які допомагають боротися зі стресом У Samsung вигадали смартфон-годинник Телевізор LG OLED Flex LX3 може згинатися при натиску на кнопку iPhone 14 Pro вже продають у Китаї