Android Nearby Share тепер доступний у всьому світі для Windows

Після першого випуску на початку цього року Google тепер зробив функцію Android Nearby Share доступною для ПК з Windows майже в усіх країнах світу, сигналізуючи про значне розширення її доступності.

«Ми дуже раді повідомити, що функція Nearby Share для Windows тепер доступна в усьому світі, тож навіть більше ваших пристроїв можуть краще працювати разом», — йдеться в повідомленні Google у блозі.

За допомогою Nearby Share користувачі Android можуть обмінюватися файлами по бездротовому зв’язку зі своїми ПК, настільними чи ноутбуками, а також через рідні меню Android.

Спочатку Google обмежив цю функцію лише кількома країнами, зосередивши головну увагу на США.

Тепер, згідно зі сторінкою підтримки Google, бета-версія Nearby Share для ПК з Windows доступна для більшості країн світу, однак наразі підтримка недоступна для Куби, Ірану, Північної Кореї та Сирії.

Завантажити програму можна на офіційному сайті – https://www.android.com/better-together/nearby-share-app/

Користувачі можуть легко налаштувати Nearby Share Beta для Windows, просто завантаживши та встановивши програму на свій ПК.

Після цього користувачі зможуть надсилати файли на пристрої Android поблизу або на свій ПК залежно від налаштувань видимості пристрою.

Тим часом Google випустив новий Material You design для своєї програми Nearby Share на телефонах і планшетах Android.

Оновлений матеріал вносить візуальні зміни в основний інтерфейс користувача, з яким користувачі взаємодіють у додатку Nearby Share.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі