Apple отримала патент на складний дисплей без тріщин для моделі iPad Pro

Apple отримала патент на захоплюючу технологію, яка, за чутками, стане частиною її складної моделі iPad Pro найближчими роками. Тепер компанія має права на патент, який дозволяє компанії пропонувати стійкий до тріщин складаний дисплей на своєму пристрої.

Технологія складних дисплеїв все ще перебуває в зародковому стані, і небагато брендів мають продукцію, готову для споживачів, але галузь з нетерпінням чекає входу Apple у цей сегмент із моделями iPad або iPhone для ринку. Наявність додаткових шарів міцності може допомогти споживачам почуватися впевнено щодо продукту, особливо якщо вони збираються витратити великі кошти на продукт.

Flip Display Apple

Патент на цей міцний складаний дисплей було видано минулого тижня Бюро патентів і товарних знаків США (USPTO), і, що цікаво, список передбачає, що Apple може використовувати цей патент для своїх складних, вигнутих і гнучких панелей дисплея.

Зважаючи на це, подача заявок на патент є частиною стратегії будь-якої компанії, спрямованої на те, щоб її конкуренти не могли працювати над продуктами з цією технологією. Тому ми навіть не впевнені, чи Apple дійсно використовуватиме зареєстрований патент на своїх майбутніх продуктах.

Згідно з деталями патенту, Apple має право створювати дисплей без тріщин завдяки високій міцності на розрив і твердості, що забезпечує стійкість дисплея до тріщин внаслідок будь-яких пошкоджень. Але це не лише частина цього патенту про міцність, Apple також може переконатися, що панель має антиблікове покриття та стійкість до розмазування.

Звіти свідчать про те, що Apple працює над новим «20-дюймовим складаним» дисплеєм, який може бути гібридом MacBook і iPad, який міг би мати деякі елементи цього патенту. Компанія вивчає можливість виходу пристрою в 2026 році, як зазначає Аналітик Display Supply Chain Consultants (DSCC) Росс Янг.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі