Apple почала продавати відремонтовані iPhone у Європі та США

Apple вперше у Великобританії, Німеччині, Італії та Іспанії почала продавати відремонтовані моделі iPhone 13 mini, iPhone 13 Pro та 13 Pro Max, які коштують на 15% менше за новий смартфон.

Для користувачів на ринку США відновлений iPhone 13 серії незабаром буде готовий до продажу.

В даний час ці моделі перераховані в відремонтованому магазині Apple, але поки що вони все ще неготові. Як кажуть у виданні MyDrivers вживані пристрої почнуть продавати через кілька днів.

Відремонтовані iPhone від Apple – це версія без SIM-карти та розблокована з новою батареєю, новим корпусом та адаптером USB-C.

Ці пристрої також мають річну гарантію Apple і відповідають вимогам розширеного плану обслуговування AppleCare+. Apple заявляє, що її відновлені продукти ретельно тестуються та очищаються, і в більшості випадків вони практично не відрізняються від абсолютно нових пристроїв.

Apple вперше запустила серію iPhone 13 у вересні 2021 року, iPhone 13 Pro та Pro Max є версіями високого класу, а iPhone 13 та iPhone 13 mini є відносно недорогими варіантами.

Після виходу серії iPhone 14 Apple більше не продавала нову модель iPhone 13 Pro, замінивши її на модель iPhone 14 Pro.

Для багатьох користувачів оновлену серію iPhone 14 не обов’язково купувати, навпаки, серія iPhone 13 дуже збалансована у всіх аспектах, а також більш рентабельна за ціною, ніж новий пристрій.

Однак, чи варто купувати відремонтований iPhone, або краще купити новенький – вирішувати вам!

Додайте Техно блог UA до своєї стрічки Google новин.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
ChatGPT зламав пошук Microsoft Bing З технологіями на русіЇ все погано! Як шкода… 9 найкращих продуктів, які допомагають боротися зі стресом У Samsung вигадали смартфон-годинник Телевізор LG OLED Flex LX3 може згинатися при натиску на кнопку iPhone 14 Pro вже продають у Китаї