Apple працює над iPad Mini наступного покоління

Зараз Apple розробляє наступне покоління iPad mini. Очікується, що ця оновлена ​​версія найменшого iPad може бути випущена наприкінці 2023 або на початку 2024 року.

За словами аналітика Мін-Чі Куо, Apple, як повідомляється, готується до випуску нової версії iPad mini з оновленим процесором як основною перевагою продажу. Враховуючи припущення про період запуску, Apple може поставити новий оновлений iPad mini з новим процесором серії M або чіпсетом A17 Bionic, який вперше дебютує з серією iPhone 15 у вересні 2023 року.

Мін-Чі Куо також роздушив чутки про потенційний складаний iPad. Він сказав: «Я вважаю, що Apple навряд чи замінить iPad mini на складаний iPad у 2025 році, що може суперечити прогнозам деяких ЗМІ». Він додав:

«Це тому, що складаний iPad матиме помітно вищу ціну, ніж iPad mini, тому така заміна є недоцільною».

Крім того, за чутками, Apple вирішила або скасувати, або відкласти масове виробництво iPhone SE 4, яке, за чутками, мало відбутися в 2024 році.

Додайте Техно блог UA до своєї стрічки Google новин.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
ChatGPT зламав пошук Microsoft Bing З технологіями на русіЇ все погано! Як шкода… 9 найкращих продуктів, які допомагають боротися зі стресом У Samsung вигадали смартфон-годинник Телевізор LG OLED Flex LX3 може згинатися при натиску на кнопку iPhone 14 Pro вже продають у Китаї