Apple продовжує переїзд із Китаю

У компанії вже давно зрозуміли, що тримати всі яблука в одному китайському кошику — не далекоглядна ідея. Перший напис Assembled in India ми побачили ще далекого 2017 року на першому iPhone SE. Але злізти з голки піднебесного виробництва за таких обсягів, глибини інтеграції та налагоджених логістичних ланцюжків — завдання, м’яко кажучи, непросте і за кілька років воно не вирішується.

Пандемія та політичні кризи початку десятиліття мотивували босів Apple активніше займатися питанням диверсифікації виробничих потужностей. У квітні Тім Кук особисто приїхав до Індії, щоб обговорити з керівництвом країни та представниками найбільших заводів умови для подальшої експансії. За інформацією Мін-Чі Куо, виробництво iPhone 15 цього року на індійських і китайських майданчиках може початися майже одночасно, хоча зазвичай китайці стартують з перевагою в кілька місяців.

Цю тенденцію опосередковано підтверджує й аналіз опублікованого у травні переліку постачальників Apple. У Китаї компанія скоротила список на три компанії і на стільки ж збільшила їхню кількість в Індії. Проте зараз індійські заводи виробляють лише близько 7% від загального обсягу iPhone. Однак у майбутньому Apple планує серйозно збільшити цю частку, прагнучи довести її до 25%.

Джерело – AppleInsider

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі