Apple розробляє дешеву версію AR-гарнітури: вона буде доступна вже у 2024

Згідно з новинами від 18 січня, незважаючи на те, що перший наголовний дисплей Apple AR/VR ще не випущено, джерело повідомило, що для залучення більшої кількості клієнтів Apple уже розробляє дешевшу версію AR-навісного дисплея.

Зрозуміло, що ціна першої гарнітури змішаної реальності Apple становить близько 3000 доларів, така висока ціна може збентежити шанувальників Apple.

Отже, інженери Apple вже працюють над більш доступною гарнітурою, яка сподобається більшій кількості споживачів, за ціною на рівні з iPhone.

Для довідки, ціна iPhone серії 14, яка зараз продається, становить від 800 до 1600 доларів.

Крім того, Apple може випустити свою першу гарнітуру змішаної реальності в цьому році, тоді як легкі окуляри AR були відкладені через технічні проблеми. Згідно з людьми, знайомими з цим питанням, Apple випустить дешевшу гарнітуру змішаної реальності в 2024 або на початку 2025 року.

Зараз Apple стикається з проблемами під час входу в нові галузі. Компанія вважає, що пристрої AR і VR стануть важливою точкою прибутку. Спочатку вона сподівалася випустити легкі окуляри AR, які люди зможуть носити цілий день, але тепер, здається, я боюся, що доведеться чекати.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі