Apple тестує комп’ютери на базі найпродуктивніших процесорів сімейства M2

Найімовірнішими кандидатами на швидкий анонс є ноутбуки Apple MacBook Air та MacBook Pro з 13-дюймовим дисплеєм, але видання Bloomberg стверджує, що носії нових процесорів сімейства M3 не будуть єдиними новинками майбутнього заходу WWDC. За даними Марка Гурмана (Mark Gurman), компанія вже тестує пару настільних систем на базі найпродуктивніших процесорів сімейства M2.

Відповідні чіпи Apple, за інформацією відомого колумніста Bloomberg, отримали позначення M2 Max і M2 Ultra, причому перший був представлений ще в січні і зараз застосовується у складі ноутбуків MacBook Pro. Такий чіп поєднує вісім продуктивних і чотири економічні обчислювальні ядра, оснащується 30 графічними ядрами і в конкретній конфігурації може підтримувати до 96 Гбайт оперативної пам’яті. Настільний комп’ютер на його основі, який зараз проходить випробування, використовує операційну систему macOS 13.4, що нещодавно вийшла.

Другий прототип настільної системи, що тестується Apple, містить повністю новий процесор M2 Ultra, який поєднує 16 продуктивних та 8 економічних обчислювальних ядер, 60 графічних ядер, і може сусідити з 64,128 або 192 Гбайт оперативної пам’яті. Раніше повідомлялося, що найпродуктивніша версія M2 Ultra може запропонувати 76 графічних ядер.

Спочатку процесори M2 Ultra розроблялися для флагманської настільної системи Mac Pro, яка досі змушена спиратися використання процесорів марки Intel. Зважаючи на все, поки зразки цього процесора тестуються у складі компактнішого Mac Studio, який все ще змушений у серійному варіанті задовольнятися процесорами M1 Max і M1 Ultra.

Джерело робить ще одне важливе пояснення, яке стосується асортименту новинок Apple, що виходять на ринок в найближчі дні. З понеділка компанія почне пропонувати власникам нинішніх 13-дюймових ноутбуків MacBook Air та MacBook Pro на базі процесорів сімейства M2 перехід на нові версії шляхом обміну старих ПК на подарункові карти. Mac Studio до цієї маркетингової програми також включений, що красномовно натякає на можливий асортимент найближчих новинок Apple.

Джерело – Bloomberg

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі