Apple тестує нову послугу передплати, яку предоставить до кінця року

Apple не закинула ідею запропонувати послугу передплати своїх пристроїв. Компанія активно тестує нову послугу та збирається її представити до кінця року.

Відомий журналіст Bloomberg та інсайдер «Марк Гурман» стверджує, що компанія може надати відповідний сервіс підписок ще до кінця поточного року.

Гурман каже, що Apple активно тестує нову послугу, хоча не дуже зрозуміло як. Також він додає, що її буде інтегровано з підпискою Apple One. Представити нову послугу Apple може у жовтні на заході, де також анонсують нові Mac та iPad.

Нагадаємо, згідно з наявними даними, передплатна модель не буде ідентична купівлі смартфона (або іншого пристрою) на виплат. Суми будуть більшими, завдяки чому Apple буде заробляти. Користувачі при цьому отримають звичайні переваги кредитної або лізингової послуги, коли не потрібно сплачувати всю суму відразу.

Додайте Техно блог UA до своєї стрічки Google новин.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
ChatGPT зламав пошук Microsoft Bing З технологіями на русіЇ все погано! Як шкода… 9 найкращих продуктів, які допомагають боротися зі стресом У Samsung вигадали смартфон-годинник Телевізор LG OLED Flex LX3 може згинатися при натиску на кнопку iPhone 14 Pro вже продають у Китаї