Apple Watch Series 9 отримають підвищення швидкості за допомогою чіпсета на базі A15

За словами Марка Гурмана з Bloomberg, майбутні Apple Watch Series 9 будуть оснащені новим процесором на основі A15 Bichip, який використовується в моделях iPhone 13. Новий чіп забезпечить покращення швидкості та ефективності, що призведе до швидшого часу завантаження та кращого часу роботи батареї.

Оновлення також може допомогти впровадити деякі нові функції, очікувані в watchOS 10, включаючи нову систему віджетів. Поточні Apple Watch Series 8 використовують чіп дворічної давності без покращення швидкості, тому очікується, що новий чіп у Series 9 стане значним оновленням, повідомляє MacRumors.

За словами Гурмана, чіп Apple Watch Series 9 буде «новим процесором», а не ребрендингом чіпа попереднього покоління. Хоча серйозних оновлень дизайну для Series 9 не очікується, новий чіп може забезпечити помірне збільшення швидкості.

Цього року основна увага приділяється інтерфейсу watchOS, і Apple планує оновити його в watchOS 10. Загалом очікується, що Series 9 буде багато в чому схожий на Series 8, головною відмінністю якого є оновлений процесор. Раніше Гурман заявив, що наступна основна версія watchOS — watchOS 10 принесе значні зміни, включаючи помітні оновлення інтерфейсу користувача.

watchOS 10 буде офіційно представлено на WWDC у червні. З watchOS 10 користувачі зможуть переглядати інтерактивні та контекстні віджети. У звіті також йдеться про те, що Digital Crown буде використовуватися для відкриття віджетів замість того, щоб відправляти вас на головний екран.

Крім того, за чутками, компанія працює над новою службою навчання здоров’ю на основі ШІ під назвою Quartz. Це буде найбільший випуск watchOS з моменту його появи, тому watchOS 10, ймовірно, приверне увагу на цьогорічному WWDC, повідомляє gsmarena. Очікується, що в майбутньому Apple Watch матиме екран MicroLED, але не раніше 2025 року.

Слідкуйте за Техно блог UA у Google новинах та Телеграм.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі