Apple заборонила співробітникам використовувати ChatGPT

У внутрішній службовій записці Apple говориться, що співробітникам не можна використовувати ChatGPT для роботи. При цьому раніше ChatGPT став доступним на iOS у вигляді безкоштовної офіційної програми.

Видання The Wall Street Journal ознайомилося з документом, у якому компанія стурбована тим, що ці платформи ШІ збирають конфіденційні дані від співробітників. Крім ChatGPT Apple також заборонила своїм співробітникам використовувати Copilot GitHub, який належить Microsoft. За допомогою Copilot розробники можуть автоматизувати написання коду.

ChatGPT, який також підтримується Microsoft, надсилає дані розробникам, щоб вони могли продовжувати покращувати моделі штучного інтелекту, які використовуються платформою. Як зазначає The Wall Street Journal, березневий баг дозволяв користувачам бачити історію чатів інших користувачів ChatGPT. Після цього інциденту ChatGPT додав можливість дозволити користувачам відключати історію чатів та не брати участь у навчанні моделі ШІ.

Якщо інженери Apple використовують ці платформи, немає гарантії, що інформація, що вводиться, включаючи коди, не потрапить до когось іншого. Те саме стосується і іншої конфіденційної інформації, оскільки співробітники можуть використовувати ChatGPT, наприклад, для написання електронних листів.

JPMorgan Chase та Verizon також обмежили використання таких платформ. Amazon попросила своїх інженерів використати власний внутрішній інструмент штучного інтелекту, а не сторонні.

Крім того, The Wall Street Journal додає, що Apple працює над власною моделлю штучного інтелекту.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі