Apple зареєструвала слово «xrOS» напередодні відкриття гарнітури AR/MR

Протягом останніх кількох років поширилися чутки про гарнітуру змішаної реальності Apple — і тепер, коли наближається WWDC 2023, Apple, схоже, зареєструвала свій товарний знак «xrOS». Імовірно, xrOS буде інтерфейсом, який працює на гарнітурі змішаної реальності Apple.

Згідно з 9to5Mac, Apple подала заявку на словесну марку з такою ж назвою після реєстрації торгової марки на початку цього року. Повідомляється, що Apple, відома своєю обачністю, подала заявку на товарний знак через підставну компанію в Новій Зеландії. Насправді Apple використовувала ту ж компанію, щоб подати заявку на торгову марку xrOS ще в січні.

Для тих, хто не знайомий, словесний знак – це, по суті, тип логотипу, який використовується брендами для просування продуктів у відкритому доступі. Apple зазвичай вибирає добре відомий шрифт San Francisco, створений самою компанією, і цього разу не відрізняється. Він узгоджується з іншими товарними знаками Apple, такими як iOS, iPadOS і MacOS.

У звіті минулого року Bloomberg згадав, що Apple приймає xrOS як назву свого програмного інтерфейсу змішаної реальності, який працює на гарнітурі. Оскільки підставна компанія Apple подає заявку на торговельну марку та забезпечує права на використання словесної марки, ймовірно, Apple зупинилася на назві xrOS.

З наближенням WWDC 2023 чутки припускають, що під час заходу може відбутися запуск гарнітури Apple AR/MR. Однак нещодавно аналітики, в тому числі Мін-Чі Куо, висловлювали переконання, що Apple не надто оптимістично дивиться на анонс гарнітури. Вони вважають, що Apple прагне відтворити рівень впливу, досягнутий запуском iPhone, і, як наслідок, оголошення може бути відкладено на 1-2 місяці до середини або кінця третього кварталу 2023 року.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі