Arm випускає нову технологію для смартфонів

Arm Ltd у понеділок випустила нову технологію чіпів для мобільних пристроїв, а тайванський виробник чіпів для смартфонів MediaTek заявив, що використовуватиме її для свого продукту наступного покоління.

MediaTek, давній постачальник чіпів для смартфонів низького та середнього рівня, активно виходить на ринок, щоб постачати чіпи для смартфонів преміум-класу, де колись домінувала конкурентна компанія Qualcomm Inc, яка з минулого року веде судову битву з Arm за ліцензування чіпів.

У блозі Arm, анонсуючи нові продукти, MediaTek заявила, що нові чіпи допоможуть підвищити продуктивність її смартфонів наступного покоління.

Arm продає креслення, які розробники мікросхем використовують для створення власного обладнання. На тайванській конференції Computex компанія запускає Immortalis-G720, чіп для обробки відеозображень і додатків штучного інтелекту, і Cortex-X4, процесор, який стане мозком мобільного пристрою.

Arm сказав, що обидва нові чіпи мають на 15% кращу продуктивність, ніж їхні попередні покоління, а Cortex-X4 споживає на 40% менше енергії, що є ключовим для смартфонів, яким потрібно довго працювати від батареї.

Arm також повідомила, що «записала» Cortex-X4 у компанії Taiwan Semiconductor Manufacturing Co., що означає, що чіп був виготовлений на заводі. Це дорогий процес, який зазвичай виконують розробники чіпів, які продають остаточний чіп.

Відповідаючи на запитання Reuters під час брифінгу, чи означало оприлюднення стрічки, що Arm виробляє чіп для продажу замість своєї давньої бізнес-моделі надання схем виробникам мікросхем, Кріс Бергі, генеральний менеджер клієнтської лінії бізнесу Arm, сказав, що це було крок, який іноді робиться, щоб допомогти клієнтам випробувати нову технологію виробництва.

«Arm не займається продажем чіпсів. Це не те, що ми робимо», – сказав він.

Минулого місяця Financial Times повідомила, що Arm розробляє власний чіп, щоб продемонструвати можливості свого дизайну.

Арм сказав, що Cortex-X4 був записаний на технологію N3E TSMC, і сказав, що це вперше в галузі.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі