Айфони незабаром розмовлятимуть вашим голосом

Протягом багатьох років компанія Apple дотримувалася справедливої ​​політики щодо функцій доступності для всіх користувачів iPhone, але тепер вона планує вивести цю стратегію на абсолютно новий рівень. Що, якщо ми скажемо вам, що iPhone незабаром розмовлятиме вашим голосом, і на це потрібно 15 хвилин навчання?

Цей корисний інструмент може допомогти людям з особливими можливостями приймати телефонні дзвінки. Apple називає це Personal Voice, де користувач може читати текст на своєму iPhone і записувати свій голос, який потім використовується пристроєм для навчання.

voice Speech, iPhone

Отже, наступного разу, коли людині зателефонують, інша функція під назвою Live Speech використовуватиме навчений голос і читатиме текстову підказку абоненту, включно з будь-яким викликом FaceTime. Apple каже, що ця функція буде випущена пізніше цього року. Компанія запевняє, що все навчання голосу виконується на пристрої, що означає, що всі їхні дані конфіденційні та безпечні.

Реплікація голосу або Personal Voice звучить як цікавий інструмент для людей з особливими можливостями,  як і інші продукти доступності Apple, цей інструмент обов’язково сподобається багатьом користувачам. Протягом багатьох років Apple активно підтримує функції спеціальних можливостей, і нове доповнення може зробити його ще більш корисним для користувачів iPhone, яким потрібні спеціальні навички.

Apple продовжує створювати нові сценарії використання, які привертають загальну увагу до компанії. Минулого року компанія представила супутниковий зв’язок для iPhone, який дозволяє людям надсилати повідомлення або телефонувати, якщо вони застрягли у віддаленій місцевості без жодної стільникової мережі.

Apple не перша компанія, яка представила цю технологію, але, як ми бачили раніше, виробник iPhone каскадно впливає на запуск інших продуктів у галузі. Ми впевнені, що згодом ці функції отримають і користувачі Android.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі