Bard – аналог ChatGPT від Google незабаром заговорить українською

На вчорашній презентації компанія Google оголосила, що її генеративний ШІ Bard став більш доступним для користувачів. Поки що лише англійською мовою, зате випробувати ШІ зможе більше людей.

Але важливіше те, що незабаром Bard зможе спілкуватися не лише англійською мовою, як зараз. Корейська та японська мови штучний інтелект освоїть вже найближчим часом, а трохи пізніше з’являться й інші Google заявила, що збирається розширити список до 40 мов, включаючи українську. Само собою, це означає, що Bard буде доступний за межами США.

«Оскільки ми продовжуємо вносити додаткові покращення та впроваджувати нові функції, ми хочемо, щоб Bard потрапив до рук більшої кількості людей, щоб вони могли спробувати його та поділитися з нами своїми відгуками. Отже, сьогодні ми видаляємо список очікування та відкриваємо Bard для більш ніж 180 країн та територій – і скоро їх стане більше»

Нагадаємо, Google також показала, як виглядає її пошуковик з інтегрованим генеративним ШІ:

Ще один приклад Google був пов’язаний із покупками. При запиті, пов’язаному з вибором велосипеда, пошуковик видає набір з рейтингів, оглядів і цін:

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі