Батл: який голосовий помічник для смартфонів найкращий на 2023 рік

Техноблогер «Маркес Браунлі» з аудиторією 16,5 млн. у YouTube влаштував цікавий «батл» між чотирма голосовими помічниками різних брендів. Переможець, як заведено, виявився лише один — втім, з технічного погляду порівняння вийшло цікавим.

На думку автора відео, всі віртуальні асистенти добре справляються з базовими командами, але «губляться», почувши складніше прохання. Наприклад, Siri без проблем розповідає прогноз погоди або шукає інформацію в інтернеті, але не може встановити кілька таймерів разом або ввімкнути диктофон, обмежуючись запуском головного вікна відповідної програми.

Рішення Google і Samsung продемонстрували найкращий контроль над пристроєм порівняно з конкурентами. Зі «світською бесідою» впорався Google Assistant: він послідовно відповідав на запитання про тренера баскетбольної команди Phoenix Suns прямими знімками та цитатами без відправки користувача до пошукової системи, а також міг шукати зображення певного об’єкта не тільки в мережі, а й у телефоні.

За підсумками всіх випробувань перше місце відійшло «Ассистенту», далі в порядку зменшення розташувалися віртуальні помічники Apple, Samsung і Amazon. Слабким місцем усіх рішень блогер назвав підтримку повсякденної розмови. Жоден з алгоритмів не зміг запам’ятати контекст на три і більше питання вперед, а при постійній згадці про одну й ту саму людину доводилося повністю промовляти його ім’я, щоб голосовий помічник розумів, про кого мова.

Додайте Техно блог UA до своєї стрічки Google новин.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
ChatGPT зламав пошук Microsoft Bing З технологіями на русіЇ все погано! Як шкода… 9 найкращих продуктів, які допомагають боротися зі стресом У Samsung вигадали смартфон-годинник Телевізор LG OLED Flex LX3 може згинатися при натиску на кнопку iPhone 14 Pro вже продають у Китаї