Бета-версія iOS 16.6 буде випущена напередодні Apple WWDC 2023

Згідно з нещодавнім звітом, Apple готується до свого наступного оновлення iOS, версії 16.6, оскільки воно вступає в посилену фазу внутрішнього тестування. Ця подія говорить про те, що виробник iPhone наближається до випуску першої бета-версії iOS 16.6, яка стане доступною для розробників і публічних бета-тестерів найближчими днями.

Згідно з джерелами MacRumors, підтвердження від Apple того, що iOS 16.5 стане доступною для громадськості цього тижня, свідчить про те, що бета-версію iOS 16.6 можна очікувати пізніше цього або на початку наступного тижня. Apple проводить внутрішнє тестування iOS 16.6 з початку квітня, і очікується, що це буде одне з останніх оновлень програмного циклу iOS 16.

Це узгоджується з планом Apple представити iOS 17 на Всесвітній конференції розробників (WWDC) наступного місяця, після чого фокус розробки буде перенесено на нове оновлення. Враховуючи близькість оголошення про iOS 17, iOS 16.6, ймовірно, буде відносно незначним оновленням. Конкретні доповнення, зміни та виправлення помилок, включені в iOS 16.6, залишаються нерозкритими, йдеться у звіті.

Однак Apple раніше оголосила, що перевірка контактного ключа iMessage, додаткова функція безпеки, буде представлена ​​десь у 2023 році. Точна дата випуску цієї функції ще не підтверджена.

Очікується, що після WWDC, яка розпочнеться 5 червня, iOS 16.6 буде випущена для широкої публіки протягом наступних тижнів. На даний момент немає доказів того, що Apple тестує iOS 16.7. Ще рано очікувати подальших оновлень після iOS 16.6.

Користувачі та розробники Apple з нетерпінням чекають появи iOS 16.6, сподіваючись на нові вдосконалення та виправлення для покращення роботи своїх пристроїв. У зв’язку з тим, що WWDC на горизонті, продовжують наростати очікування щодо презентації iOS 17 і захоплюючих функцій, які вона може принести.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі