Бездротові навушники Wisear керуються за допомогою міміки

Компанія Wisear показала на CES 2023 перші у світі бездротові навушники з елементами нейротехнології. Електроди всередині пристрою відстежують активність мозку, очей та обличчя, використовуючи штучний інтелект для перетворення цих даних на елементи управління.

Безліч сучасних бездротових навушників дозволяють керувати відтворенням трек-листа за допомогою голосових команд, але Wisear пішла ще далі, навчивши аксесуар реагувати на міміку користувача. Так, на минулій виставці в Лас-Вегасі компанія продемонструвала відтворення/паузу та пропуск треків за допомогою стискування щелеп. Втім, є ймовірність, що цей жест може бути неправильно витлумачений ІІ, якщо користувач, наприклад, любить насолодитися важким роком.

Wisear стверджує, що незабаром будуть готові перші елементи управління, що використовують активність очей, а наступного року компанія представить управління, засноване на активності мозку. Тобто навіть міміка не буде потрібна. Але поки подробиць немає.

Перший повноцінний споживчий продукт планується до випуску 2024 року.

Додайте Техно блог UA до своєї стрічки Google новин.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
ChatGPT зламав пошук Microsoft Bing З технологіями на русіЇ все погано! Як шкода… 9 найкращих продуктів, які допомагають боротися зі стресом У Samsung вигадали смартфон-годинник Телевізор LG OLED Flex LX3 може згинатися при натиску на кнопку iPhone 14 Pro вже продають у Китаї