Більше переваг, ніж OLED! Samsung розробляє панелі MicroLED

Згідно з джерелом «SamMobile» Samsung розробляє панелі MicroLED для розумних годинників. Зараз серія смарт-годинників Samsung Galaxy Watch використовує OLED-екрани, а в майбутньому перейде на екрани MicroLED.

Крім того, Samsung також є постачальником OLED-панелей для Apple Watch. Остання новина полягає в тому, що Apple планує використовувати панелі MicroLED на Apple Watch, тому Samsung розробляє MicroLED, з одного боку, його можна використовувати у власних годинниках, а з іншого боку, він також сподівається постачати Apple.

Повідомляється, що технологія дисплея Micro LED відноситься до технології відображення, яка використовує самосвітяться світлодіоди мікронного масштабу як світловипромінювальні піксельні одиниці та збирає їх на панелі накопичувача, щоб утворити світлодіодний масив високої щільності.

Завдяки характеристикам малого розміру мікросхеми, високої інтеграції та самопідсвічування Micro LED має більші переваги щодо яскравості, роздільної здатності, контрастності, енергоспоживання, терміну служби, швидкості відгуку та термостабільності порівняно з LCD та OLED з точки зору дисплея.

Що ще важливіше, теоретично панелі MicroLED можна з’єднувати та збирати за бажанням, і ви можете отримати дисплеї MicroLED будь-якого розміру, тому це не лише рятівник ринків дисплеїв і телевізорів, але й рятівник мобільних телефонів. промисловість і переносні пристрої.

Довгий час автономної роботи мобільних телефонів обмежувався енергоспоживанням екрана дисплея та не міг бути суттєво покращений. Однак енергоспоживання панелей MicroLED становить лише 50% від енергоспоживання панелей OLED того ж рівня, і навіть може забезпечити вищу яскравість.

Якщо Samsung зможе пробити технологію масового виробництва мікросвітлодіодів, це, швидше за все, почне період швидкого розвитку.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі