Блокнот з наліпками (нотатками) на робочий стіл Windows

Наліпки (блокнот) для робочого стола Windows

У вас буває таке, що терміново потрібно щось записати, щоб не вилетіло з голови чи потрібно залишити комусь повідомлення прямо на робочому столі, яке буде важко проігнорувати? У цьому записі я хочу показати вам дуже крутий блокнот, який дозволяє створювати нотатки на робочому столі Windows!

Йтиметься про безкоштовний віджет від корпорації Microsoft, який повністю безкоштовний і доступний для завантаження кожному бажаючому користувачеві. Для початку давайте встановимо невелику програму, потім приступимо до створення нотаток/стікерів.

Встановлення Microsoft Sticky Notes

Microsoft Sticky Notes – це і є той самий додаток, який дає можливість робити нотатки на робочому столі ОС. Встановити його можна 2 способами, і зараз розглянемо обидва:

Перейдіть на сайт Microsoft і натисніть кнопку «Отримати»: https://apps.microsoft.com/store/detail/microsoft-sticky-notes/9nblggh4qghw

Другий спосіб: натисніть на пошук у панелі завдань та напишіть «Store» або «Магазин» і відкрийте програму:

Як відкрити магазин Windows

Тепер напишіть у пошуку «Наліпки» або «Microsoft Sticky Notes» та установіть віджет:

Наліпки на робочий стіл Windows

Як зробити записку/нотатку

Як бачите, встановити утиліту дуже просто і створити замітку буде ще простіше. Для того, щоб винести наклейку з нотаткою на робочий стіл зробіть наступне:

  1. Відкрийте меню “Пуск” і у вас там з’являться “Записки”:

Наліпки від Microsoft для Windows 10, 11

  1. У вас відкриється “Налипка”, у якій Ви можете залишати нотатки, і вона буде постійно на робочому столі, без можливості згортання, а тільки повне закриття:

Круті наліпки на робочий стіл Windows

Також у цьому віджеті Ви можете залишати зображення, форматувати текст, змінювати його зовнішній вигляд. Він не займає багато місця на робочому столі, але потрапляє на очі і не дає забути про свої плани.


Додайте Техно блог UA до своєї стрічки Google новин.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
ChatGPT зламав пошук Microsoft Bing З технологіями на русіЇ все погано! Як шкода… 9 найкращих продуктів, які допомагають боротися зі стресом У Samsung вигадали смартфон-годинник Телевізор LG OLED Flex LX3 може згинатися при натиску на кнопку iPhone 14 Pro вже продають у Китаї