Браузер Microsoft Edge незабаром отримає підтримку розділеного екрана

Повідомляється, що Microsoft тестує нову функцію розділеного екрана для Edge, яка дозволить користувачам порівнювати дві вкладки пліч-о-пліч.

Ця функція була виявлена ​​користувачем Reddit на ім’я Leopeva64-2, і тепер вона доступна в бета-версії, версії для розробників і версії Canary Microsoft Edge з експериментальним прапором, повідомляє The Verge.

Після ввімкнення цієї функції поруч із адресним рядком з’явиться нова кнопка, яка дозволить користувачам розділити вікно Edge на дві окремі вкладки, розташовані поруч.

Windows уже дозволяє порівнювати вкладки одна з одною, перетягуючи вкладку праворуч або ліворуч від екрана та використовуючи вбудований розділений перегляд Windows, але робити це складно, якщо ви не перетягнете вкладку до кінця, сказав звіт.

Цей вбудований роздільний режим перегляду в Edge полегшує роботу одним клацанням миші, без необхідності змінювати розташування вкладок або відкривати нове вікно браузера.

Тим часом Microsoft припинила підтримку веб-браузера Edge в Windows 7 і Windows 8/8.1.

Компанія також припинила підтримку Microsoft Edge WebView2 для обох операційних систем.

WebView2 — це елемент керування розробника для вбудовування веб-вмісту в програми.

Крім того, підтримка Chrome для Windows 7 і Windows 8.1 також припинилася, і тепер користувачам потрібно буде оновити до Windows 10 або Windows 11, щоб використовувати браузер.

Додайте Техно блог UA до своєї стрічки Google новин.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
ChatGPT зламав пошук Microsoft Bing З технологіями на русіЇ все погано! Як шкода… 9 найкращих продуктів, які допомагають боротися зі стресом У Samsung вигадали смартфон-годинник Телевізор LG OLED Flex LX3 може згинатися при натиску на кнопку iPhone 14 Pro вже продають у Китаї