Call of Duty 2023: названо дату презентації

Новий витік розкрив можливий графік запуску Call of Duty у 2023 році. Були деякі чутки, які натякали на її бета-фазу та інші важливі терміни, і тепер, здається, гру буде анонсовано в другій половині цього року.

Call of Duty Modern Warfare 3 може вийти в серпні

За словами Тома Хендерсона з Insider Gaming, джерела показали, що назву COD 2023 буде анонсовано приблизно на початку серпня. На жаль, не було розкрито більш тонких деталей щодо цієї майбутньої гри. Хоча, враховуючи, як Call of Duty Black Ops Cold War і Vanguard були виявлені в оригінальній COD Warzone. Іншими словами, ми можемо очікувати побачити подібний анонс для Call of Duty 2023 у Warzone 2, який нещодавно співпрацював із зіркою НБА Кевіном Дюрантом.

Можливо, буде навіть спеціальна подія, як-от COD NEXT, якою була представлена ​​Modern Warfare 2. На даний момент вважається, що нова гра буде запущена приблизно 1 серпня. Назва цієї ще не анонсованої гри COD також невідома. Але якщо терміни запуску в серпні 2023 року відповідають дійсності, то, здається, Call of Duty 2023, швидше за все, не буде представлено під час події PlayStation Showcase пізніше цього місяця.

Ходять чутки, що остання гра COD може бути просто наступницею COD Modern Warfare 2 і, ймовірно, буде дубльована як Modern Warfare 3. Як повідомляє Джейсон Шрайер з Bloomberg, цю назву буде розроблено Sledgehammer Games. Ці попередні звіти передбачають, що перші вихідні бета-версії для консолей PlayStation почнуться 6 жовтня, а повний випуск для Xbox, PlayStation і ПК запланований на 10 листопада 2023 року.

Джерело – Insider Gaming

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі