Чутки: iPhone 15 Pro матиме зміни в дизайні з тоншими рамками та вигнутими краями

Очікується, що серія iPhone 15 вийде цієї осені, і чутки про її дизайн вже почали надходити. За словами джерела ShrimpApplePro, iPhone 15 Pro і iPhone 15 Pro Max (або iPhone 15 Ultra) матимуть тонші рамки та гарно вигнуті краї. Також стверджується, що серія iPhone 15 матиме ті самі розміри дисплея, що й серія iPhone 14, включаючи 6,1-дюймовий екран iPhone 15 і iPhone 15 Pro і 6,7-дюймовий екран iPhone 15 Plus і iPhone 15. Ультра.

Це не перший випадок, коли ShrimpApplePro робить таку заяву про серію iPhone 15 із вигнутими рамками. Дизайн схожий на iPhone 5C, з квадратною передньою частиною, але заокругленою задньою частиною, або на новітню мову дизайну MacBook Pro з її дизайном, схожим на планшет, круглим дизайном корпусу. Крім того, автор стверджує, що моделі iPhone 15 Pro матимуть дизайн, який дуже нагадує дизайн Apple Watch, з тоншими рамками та вигнутими краями, які матимуть подібний ефект.

Варто зазначити, що ShrimpApplePro не має ідеальної точності, тому ці чутки слід сприймати з недовірою. Однак очевидно, що очікується, що iPhone 15 матиме невеликі, але значні зміни в дизайні, подібні до Apple Watch Series 7 . Оскільки дата презентації наближається, очікується, що з’явиться більше чуток та інформації про iPhone 15, що дасть змогу чіткіше зрозуміти, як виглядатиме остаточний дизайн.

Додайте Техно блог UA до своєї стрічки Google новин.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
ChatGPT зламав пошук Microsoft Bing З технологіями на русіЇ все погано! Як шкода… 9 найкращих продуктів, які допомагають боротися зі стресом У Samsung вигадали смартфон-годинник Телевізор LG OLED Flex LX3 може згинатися при натиску на кнопку iPhone 14 Pro вже продають у Китаї