Чутки: iPhone 15 Pro матиме зміни в дизайні з тоншими рамками та вигнутими краями

Очікується, що серія iPhone 15 вийде цієї осені, і чутки про її дизайн вже почали надходити. За словами джерела ShrimpApplePro, iPhone 15 Pro і iPhone 15 Pro Max (або iPhone 15 Ultra) матимуть тонші рамки та гарно вигнуті краї. Також стверджується, що серія iPhone 15 матиме ті самі розміри дисплея, що й серія iPhone 14, включаючи 6,1-дюймовий екран iPhone 15 і iPhone 15 Pro і 6,7-дюймовий екран iPhone 15 Plus і iPhone 15. Ультра.

Це не перший випадок, коли ShrimpApplePro робить таку заяву про серію iPhone 15 із вигнутими рамками. Дизайн схожий на iPhone 5C, з квадратною передньою частиною, але заокругленою задньою частиною, або на новітню мову дизайну MacBook Pro з її дизайном, схожим на планшет, круглим дизайном корпусу. Крім того, автор стверджує, що моделі iPhone 15 Pro матимуть дизайн, який дуже нагадує дизайн Apple Watch, з тоншими рамками та вигнутими краями, які матимуть подібний ефект.

Варто зазначити, що ShrimpApplePro не має ідеальної точності, тому ці чутки слід сприймати з недовірою. Однак очевидно, що очікується, що iPhone 15 матиме невеликі, але значні зміни в дизайні, подібні до Apple Watch Series 7 . Оскільки дата презентації наближається, очікується, що з’явиться більше чуток та інформації про iPhone 15, що дасть змогу чіткіше зрозуміти, як виглядатиме остаточний дизайн.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі