Чи варто використовувати смартфон під час його зарядки?

Акумулятор, безперечно, є одним із найважливіших компонентів смартфона. Наскільки важливою є батарея смартфона, вона також може стати небезпечною, якщо ви приймете погані звички заряджати.

Всупереч тому, що можна подумати, заряджати смартфон і використовувати його одночасно не так небезпечно, як раніше, однак є кілька факторів, які слід враховувати.

Чи варто користуватися смартфоном, коли він заряджається?

Так, Ви можете. Більшість сучасних смартфонів призначені для використання під час зарядки. Акумулятори сучасних мобільних телефонів зазвичай добре захищені схемою контролю, вбудованою в батарею.

Однак більшість виробників смартфонів попереджають, що якщо вам потрібно використовувати свій пристрій одночасно з заряджанням, ви повинні використовувати оригінальні кабелі та блоки живлення, що постачаються разом із пристроєм, або аксесуари для заряджання, сертифіковані виробником. Якщо ви не використовуєте неякісні або несертифіковані аксесуари для заряджання, немає причин не використовувати свій смартфон під час заряджання.

Зарядні пристрої для смартфонів є джерелами постійного струму. Це означає, що ваш зарядний пристрій забезпечує живлення телефону, а його система керування визначає, як використовується живлення. Коли ваш пристрій не використовується під час заряджання, майже все живлення подається на акумулятор телефону. Тому зарядка вашого смартфона відбувається відносно швидше.

За яких умов слід уникати використання телефону під час заряджання?

Навпаки, якщо ви користуєтеся своїм пристроєм, коли він заряджається, і на вашому телефоні виконується багато операцій, телефон споживає живлення безпосередньо від самого зарядного пристрою, залишаючи невеликий струм для вашої батареї. Використання пристрою під час його заряджання є однією з причин, чому ваш телефон заряджається повільно.

Загалом, коли ви надто довго використовуєте свій телефон (включаючи ігри, потокове передавання, перегляд Інтернету тощо), він певною мірою нагрівається. Використання смартфона під час заряджання якимось чином подвоює тепло, яке виділяє телефон. Хоча він може бути недостатньо високим, щоб хвилюватися, деякі звіти свідчать про те, що надмірне нагрівання може пошкодити процесор або обладнання в телефоні. Також було доведено, що підвищення температури призводить до зниження швидкості ЦП і ГП смартфона. Крім того, надмірне тепло також може спричинити здуття акумулятора.

Для автовласників не менш небезпечним є пряме попадання сонячних променів на телефон під час зарядки. Ще гірше, коли ви використовуєте пристрій одночасно. У цьому випадку на екрані може відобразитися сповіщення про перегрівання, пропонуючи вам не користуватися телефоном або припинити його зарядку, доки він не охолоне.

Додайте Техно блог UA до своєї стрічки Google новин.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
ChatGPT зламав пошук Microsoft Bing З технологіями на русіЇ все погано! Як шкода… 9 найкращих продуктів, які допомагають боротися зі стресом У Samsung вигадали смартфон-годинник Телевізор LG OLED Flex LX3 може згинатися при натиску на кнопку iPhone 14 Pro вже продають у Китаї