Датчики Micro 4/3 можуть з’явитися в смартфонах у 2025 року

Дюймові датчики в смартфонах поступово стають все популярнішими, хоча таких моделей насправді поки лише кілька. У Мережі при цьому вже обговорюють наступне покоління датчиків, які будуть ще більшими. Інсайдер Digital Chat Station заявив, що найближчим часом на такі очікувати не варто.

Датчик Micro 4/3 у смартфоні

“1,33-дюймовий M43 дійсно смішно великий, і він не з’явиться найближчим часом. Дивлячись на поточну інформацію про затверджені проекти, основна камера наступного покоління все ще знаходиться на рівні 1 дюйма, але покращені версії, а потім наступне покоління має мати більший прорив”

Таким чином, наступне покоління флагманів має залишитися при дюймових датчиках, а ось їх покращені версії або флагмани на покоління нові можуть отримати нові сенсори. Тобто чекати на такі смартфони доведеться мінімум до кінця 2024 року або, що більш ймовірно, до 2025 року.

В даному випадку йдеться про датчики оптичного формату 1,33 дюйми. Можна сказати, що це Micro 4/3, як на відповідних цифрових камерах, але Micro 4/3 має на увазі не лише розмір сенсора, а й співвідношення сторін, і не факт, що у смартфонного аналога воно буде саме таким. Однак у будь-якому разі датчик на третину більший і так величезних дюймових сенсорів поточного покоління.

Digital Chat Station раніше першим точно повідомив характеристики та дати виходу Redmi K30, K40, Xiaomi Mi 10 та Mi 11.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі