Деякі магазини вже зливають відео Samsung Galaxy S23 Ultra. Перший тест камери

Зараз ми майже все знаємо про майбутню серію Samsung Galaxy S23. Samsung не змогла зупинити витоки пристроїв Galaxy S23 та вони з’явилися мережі. Роздрібний магазин у Нікарагуа під назвою KM Cell Store має нові телефони та розмістив зображення роздрібної упаковки Galaxy S23 Ultra, кольорів тощо (@Sondesix). Також є практичне відео, яке демонструє зелений колір телефону з усіх кутів.

Здається, цього разу Samsung змінила роздрібну упаковку серії Galaxy S23. Тепер на коробці замість назви великими жирними літерами зображено зображення телефону та колір моделі.

На наведених вище зображеннях ви можете побачити чотири офіційні кольори Samsung Galaxy S23 Ultra з коробками, включаючи Phantom Black, Botanic Green, Cotton Flower і Lilac.

У практичному відео про Galaxy S23 Ultra показано варіант Botanic Green. Між пристроєм і його попередником, Galaxy S22 Ultra, практично немає різниці. S Pen також не буде такого ж кольору, як сам телефон. Лише його кнопка буде відповідати кольору відповідного телефону. Решта – матовий чорний.

 

Ось і все, ваш перший реальний погляд на Galaxy S23 Ultra. Як вам телефон? Дайте нам знати, напишіть коментар нижче.

Додайте Техно блог UA до своєї стрічки Google новин.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
ChatGPT зламав пошук Microsoft Bing З технологіями на русіЇ все погано! Як шкода… 9 найкращих продуктів, які допомагають боротися зі стресом У Samsung вигадали смартфон-годинник Телевізор LG OLED Flex LX3 може згинатися при натиску на кнопку iPhone 14 Pro вже продають у Китаї