Діпфейк Стіва Джобса поділився своїм враженням від нейромережі ChatGPT

На YouTube каналі «Synthetic» вийшло відео, в якому Стів Джобс “ожив”, щоб поділитися враженнями про надпопулярну нейромережу ChatGPT. Примітно, що текст і мова легендарного засновника та глави Apple було згенеровано двома нейромережами.

Голос Стіва Джобса був відтворений синтезатором штучного інтелекту elevenlabs.io, а текст, зачитаний синтезатором, склав штучний інтелект ChatGPT. Сучасні deepfake технології дозволяють генерувати відео, так що нікого особливо не здивує, якщо невдовзі ми не тільки почуємо, але й побачимо «виступ» Стіва Джобса, який нахвалює продукт, який лише забажає вибрати користувач нейромережі.

Навіть найзатятіші шанувальники Джобса визнали, що синтезований голос майже неможливо відрізнити від оригіналу. Один із них також зауважив, що ChatGPT з психологічної точки зору досить органічно включила до запису характерні для Джобса мовні патерни.

Проте генеральний директор OpenAI Сем Альтман поспішає втішити людей, які не бачать світлих перспектив у медіа із приходом цієї нової технології. Він обіцяє розробити інструмент, який дозволить визначати роботи, зроблені за допомогою ChatGPT. До речі, один студент уже зробив такий інструмент.

Додайте Техно блог UA до своєї стрічки Google новин.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
ChatGPT зламав пошук Microsoft Bing З технологіями на русіЇ все погано! Як шкода… 9 найкращих продуктів, які допомагають боротися зі стресом У Samsung вигадали смартфон-годинник Телевізор LG OLED Flex LX3 може згинатися при натиску на кнопку iPhone 14 Pro вже продають у Китаї