Додаток Apple Music Classical тепер доступний для Android пристроїв

Передплатники музичного стрімінгового сервісу Apple Music, які також мають пристрої на Android, тепер зможуть завантажувати на них програму Apple Music Classical з Google Play. Примітно, що власники iPad і Mac поки не отримали версії Apple Music Classical для своїх пристроїв.

У 2021 році Apple повідомила про придбання сервісу потокової трансляції класичної музики Primephonic, який, за її словами, буде об’єднаний з Apple Music через новий додаток до кінця 2022 року.

Версія програми Apple Music Classical для iOS вийшла із запізненням на кілька місяців – 27 березня. З його допомогою користувачі мають можливість здійснювати пошук класичної музики, яку не надає інтерфейс Apple Music. Зі вівторка цими функціями можуть користуватися власники Android пристроїв.

Так само, як і аналог для iOS, програма Apple Music Classical для Android замість того, щоб показувати при пошуку весь каталог Apple Music, обмежується лише класичною музикою. Розробники також покращили пошук, оптимізувавши його для класичної музики, включаючи можливості пошуку треків за композитором, найменуванням твору та виконавцем, окрім інших елементів метаданих.

Доступ до Apple Music Classical можна отримати через передплату Apple Music або Apple One. Додаток забезпечує прослуховування класичної музики без реклами у форматі Apple Lossless (до 192 кГц/24 біт), а також тисяч записів із підтримкою об’ємного звуку Spatial Audio. Крім того, програма має доступ до докладних музичних метаданих Primephonic, що спрощує перегляд його величезної бібліотеки.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі