Додаток ChatGPT для iOS тепер доступний ще в 11 країнах

OpenAI розширив доступність свого додатку для iOS у більшій кількості країн. Раніше він був запущений тільки для ринку США.

Тепер користувачі в 11 країнах можуть завантажити додаток ChatGPT в Apple App Store, включаючи США, Албанію, Хорватію, Францію, Німеччину, Ірландію, Ямайку, Корею, Нову Зеландію, Нікарагуа, Нігерію та Великобританію.

ChatGPT на iOS ще не з’явився в Україні. «Найближчими тижнями ми продовжимо розгортання в інших країнах і регіонах», — заявили в компанії.

Компанія також представила нову функцію під назвою спільні посилання. Ця функція дозволяє користувачам створювати бесіди ChatGPT і ділитися ними з іншими.

«Одержувачі вашого спільного посилання можуть або переглянути бесіду, або скопіювати її у власні чати, щоб продовжити бесіду. Наразі ця функція доступна для невеликої групи тестувальників в альфа-версії, а найближчими тижнями її планують розширити для всіх користувачів (включно з безкоштовними), — повідомили в OpenAI.

Компанія, яку підтримує Microsoft, також глибоко інтегрувала функцію перегляду — наразі в бета-версії для платних користувачів — у Bing.

«Тепер ви можете натискати на запити, які виконує модель. Ми з нетерпінням чекаємо найближчого розширення інтеграції», — заявили в компанії.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі