Дизайн складного Google Pixel Fold розкритий у всіх подробицях

Колекцію чуток про перший складний смартфон Google поповнив відеоролик із демонстрацією реалістичної моделі пристрою. YouTube-блогер Dave2D, до рук якого потрапив макет Pixel Fold, призначений для “примірки” чохлів та інших аксесуарів, назвав деякі особливості майбутньої новинки.

За словами автора відео, муляж смартфона практично повністю відповідає реальному пристрою і з високою точністю демонструє дизайн останнього. Варто відзначити, що в цілому макет дійсно підтверджує більшість попередніх витоків, що стосуються зовнішності нової новинки.

Згідно з джерелом, товщина корпусу Google Pixel Fold у розкритому вигляді становитиме лише 5,7 мм. Внутрішній гнучкий дисплей смартфона буде обрамлений порівняно широкими рамками, товщина яких зверху та знизу становить не менше 5 мм. В одній з них можна помітити отвір для датчика фронталки.

Шарнір складної новинки, за словами блогера, конструктивно буде схожий на рішення для OPPO Find N. Динаміки пристрою, судячи з відеоряду, розмістяться у верхньому лівому і нижньому правому кутах корпусу. Дата анонсу, докладні специфікації та ціна Google Pixel Fold, як і раніше, невідомі.

Додайте Техно блог UA до своєї стрічки Google новин.

Підписатися
Сповістити про
guest
1 Комментарий
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Влад
Влад
17.01.2023 09:43

Знаючи скільки коштують пристрої Google, краще обрати Samsung!

ChatGPT зламав пошук Microsoft Bing З технологіями на русіЇ все погано! Як шкода… 9 найкращих продуктів, які допомагають боротися зі стресом У Samsung вигадали смартфон-годинник Телевізор LG OLED Flex LX3 може згинатися при натиску на кнопку iPhone 14 Pro вже продають у Китаї