Epic Games поверне Fortnite на iOS у 2023 році

Генеральний директор «Epic Games» Тім Суїні спровокував припущення, що популярна гра Fortnite може повернутися на iOS у 2023 році. У своєму твіті на честь нового року «Суїні» написав «Наступного року на iOS!» і додав зображення персонажа Fortnite, який дивиться на феєрверк.

Це змусило шанувальників гри припустити про можливе повернення до iOS після того, як її було видалено з App Store у 2020 році за порушення правил платформи.

У серпні 2020 року Epic Games включила варіант прямої оплати у Fortnite, який обійшов систему покупок у додатку Apple, порушуючи правила App Store і призводячи до видалення гри з App Store. Цей крок спровокував судову битву між Epic Games і Apple, у результаті чого виробник iPhone заборонив Fortnite в App Store і поклав провину на Epic за порушення правил.

«Epic Games пішла на невдалий крок, порушивши правила App Store, які однаково застосовуються до кожного розробника та розроблені для того, щоб магазин був безпечним для наших користувачів. Як наслідок, їхній додаток Fortnite було видалено з магазину», — повідомила Apple раніше, а Epic Games «увімкнули функцію у своєму додатку, яка не була перевірена чи схвалена Apple».

Після того, як у серпні 2020 року Fortnite було видалено з App Store за порушення правил платформи, Epic Games подала позов проти Apple.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі