Естонія звернулась до Мінцифри за допомогою

Мінцифри отримали запит на допомогу розробки власного додатку «Дія» від влади Естонії. Про це стало відомо з офіційного телеграм каналу Міністерства цифрової трансформації України.

Український портал/додаток з державними послугами онлайн на стільки вдалий, що інші країни також бажають мати аналог нашого сервісу.

На сьогодні Естонія вважається найбільш цифровізованою країною в ЄС, але український проект «Держава і я» вразив Естонію, та вони бажають створити власний проект з цифровими послугами. У цьому допомагатимуть фахівці з Мінцифри, після чого імпортують найкращі цифрові практики. Мінекономіки зв’язку Естонії підписали меморандум про співпрацю з українським відомством.

“Допоможемо естонським колегам впроваджувати юзер-френдлі держпослуги та продовжуємо разом будувати найкращі цифрові держави у світі”, – Мінцифри.

Додайте Техно блог UA до своєї стрічки Google новин.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
ChatGPT зламав пошук Microsoft Bing З технологіями на русіЇ все погано! Як шкода… 9 найкращих продуктів, які допомагають боротися зі стресом У Samsung вигадали смартфон-годинник Телевізор LG OLED Flex LX3 може згинатися при натиску на кнопку iPhone 14 Pro вже продають у Китаї