Google буде боротися з клікбейтом

Напевно кожен з нас, по кілька разів на день натрапляє на цікавий заголовок у новинах, або у пошуку, а коли відкриває сторінку, засмучується, тому що на ній нічого немає, ради чого вона була відкрита. Це і є «Клікбейт», коли вас вводять в оману, заради того, щоб Ви зробили клік.

Компанія Google збирається вирішити цю проблему у своєму новому та великому оновленні. Новий алгоритм буде більше враховувати поведінкові фактори користувача, та на їх основі буде формувати ТОП у пошуковому результаті.

Простими словами: якщо користувач відкрив сторінку, та швидко з неї вийшов, після чого шукає цю інформацію на інших сайтах, це означає, що перший сайт неякісний, та його знизять у пошуку. Таким чином, всі неякісні сайти залишаться у пошуку, але вони будуть десь далеко та не будуть потраплять вам на очі.

Представниця Google «Дженніфер Кац» каже, що новий алгоритм почне працювати вже 22 серпня. Спочатку оновлення торкнеться лише англомовного пошуку, а потім буде працювати всюди. Також у Google заявили, що у пошуку повинен бути лише той контент, який зроблений для людей (ЗДЛ):

Контент повинен буди корисний та цікавий. Пошук повинен знаходити те, що шукає користувач. Неоригінальний та неякісний контент повинен бути десь далеко, щоб такі сайти не отримували користувачів.

Додайте Техно блог UA до своєї стрічки Google новин.

Підписатися
Сповістити про
guest
1 Комментарий
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Владислав
Владислав
21.08.2022 05:52

Це гарна новина. В ру нете Яндекс ще давно так зробив, та результат пошуку на 2 голови вище.

ChatGPT зламав пошук Microsoft Bing З технологіями на русіЇ все погано! Як шкода… 9 найкращих продуктів, які допомагають боротися зі стресом У Samsung вигадали смартфон-годинник Телевізор LG OLED Flex LX3 може згинатися при натиску на кнопку iPhone 14 Pro вже продають у Китаї