Google Chrome почав перевіряти URL-адреси на друкарські помилки і давати підказки

Google повідомила, що з виходом нового оновлення спеціальних можливостей Chrome у браузері з’явиться функція перевірки URL-адреси користувача на помилку. Завдяки цьому Google Chrome відображатиме пропоновані веб-сайти, виходячи з передбачуваного «правильного» варіанта. Нова функція спочатку з’явиться у браузері для настільних комп’ютерів, а потім у найближчі місяці — для мобільних пристроїв.

Як зазначив ресурс The Verge, це зручний інструмент, що дозволяє користувачеві виключити помилку та потрапити на потрібні йому веб-сайти, а не на ті сумнівні, на які нерідко потрапляєш, припустившись неточності у назві популярного веб-сайту.

Google також представила оновлення функції Live Caption, яка перетворює голосове повідомлення на текст. Тепер користувач зможе набирати відповідь під час телефонного дзвінка та відтворювати її вголос співрозмовнику. Спочатку цю функцію будуть підтримувати останні моделі Pixel, після чого вона з’явиться на моделях Pixel, що раніше вийшли, та інших Android-пристроях.

Джерело – The Verge

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі