Google додає попередження «Підозрюваний спам-дзвінок» на екран виклику

Раніше Google додав підтримку перемикання Wi-Fi та стільникової мережі на екран голосового виклику. Напевно, це був корисний крок, зроблений брендом для багатьох користувачів. Тепер, як повідомляється, технічний гігант додав ще одну зміну в екран голосового виклику Google. Тепер на екрані з’явиться попередження «Підозрюваний спам-дзвінок». Це допоможе користувачам запобігти спам-дзвінкам або, очевидно, будь-якому подальшому шахрайству, якщо він залучений до виклику.

На екрані абонента відображатиметься «можливий спам-виклик» під номером абонента та аватаром. В історії абонентів відображатиметься тег для цього конкретного номера або абонента. Якщо є деякі помилки або користувач може розпізнати номер, йому надається можливість позначити позначеного абонента як «не спам», після чого підозрювана мітка спаму більше ніколи не відображатиметься для цього номера.

Якщо користувач позначає підозрілий номер як «спам», будь-які подальші дзвінки з цього номера будуть переадресовуватися на голосову пошту, а історія викликів автоматично зберігатиметься в папці спаму на пристрої. Користувач також може повністю вимкнути функцію фільтрування спам-дзвінків, що означає, що Google більше не позначатиме жодного абонента як «підозрюваного спаму» чи щось інше. Щоб вимкнути цю функцію, перейдіть до налаштувань номеронабирача, потім Безпека та, нарешті, Фільтрувати спам-дзвінки. Користувачі можуть вимкнути його безпосередньо на цій сторінці.

Технологічний гігант почав розгортати цю функцію для всіх користувачів, і всі користувачі отримають оновлення, яке забезпечить роботу функції за кілька днів. Google стверджує, що використовує штучний інтелект, щоб розрізняти спам і законні дзвінки, і що будь-який підозрілий дзвінок згодом позначається як спам. Вони також стверджують, що штучний інтелект виявляє мільярди спам-дзвінків щомісяця в екосистемі викликів Google.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі