Google I/O 2023: Google Photos додає нову функцію AI «Magic Editor» — чому це важливо

На Google I/O 2023 американський технічний гігант Google представив нову функцію редагування зображень на основі ШІ «Magic Editor» для Google Photos, яка дозволяє користувачам вносити значні зміни у свої фотографії. Ця функція включає покращення неба, рухомих об’єктів або людей на фотографії та видалення людей із фону. Він буде доступний у ранньому доступі для вибраних користувачів Pixel пізніше цього року.

За словами Google, Magic Editor може автоматично редагувати складні частини зображення, налаштовуючи певні частини зображення, щоб видалити небажані об’єкти, змінюючи композицію, змінюючи положення об’єкта та оновлюючи такі елементи, як небо.

Magic Editor також може створювати новий вміст під час зміни позиції зображення, щоб змінити спосіб обрізання та зміни розміру, і ця функція, ймовірно, розшириться за межі телефонів Pixel у майбутньому, заявили в компанії.

Крім того, для боротьби з «глибокими підробками», створеними штучним інтелектом, Google оголосив, що планує надати більше контексту для зображень, знайдених у Пошуку Google. Зображення відображатимуть контекст, схожий на той момент, коли зображення та подібні зображення були початково проіндексовані. від Google, де зображення вперше з’явилося та де ще воно було онлайн.

Інформацію про зображення можна знайти, натиснувши три крапки на зображенні в результатах Google Images, провівши зображення вгору в додатку Google або виконавши пошук за зображенням у Google Lens.

Компанія також представила Immersive View на Google Maps у деяких містах, щоб користувачі могли отримати 3D-вид на місцевість. Карти незабаром додадуть Immersive View для маршрутів, щоб дозволити користувачам «візуалізувати кожен сегмент маршруту» перед тим, як вони вирушать. Він буде випущений найближчими місяцями в Амстердамі, Берліні, Дубліні, Флоренції, Лас-Вегасі, Лондоні, Лос-Анджелесі, New Йорк, Маямі, Париж, Сіетл, Сан-Франциско, Сан-Хосе, Токіо та Венеція

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі