Google Карти будуть економити паливо

Розробники компанії Google добре попрацювали над додатком Google Карти, а саме, проробили алгоритм маршрутів, та тепер буде прокладатися «екологічних» маршрут, який економить паливо. Оновлення враховує тип двигуна автомобіля, лише потім прокладає маршрут.

Докладніше

Екомаршрути у Google MapsУ мобільному додатку Google Карти з’явилась нова функція, яка дає обрати тип двигуну автівки: бензин, дизель, гібридний або електричний. Завдяки цьому при прокладанні маршруту карти автоматично підлаштовують його під ваше авто, та виходить «екомаршруту». Розрахунок йде на основі, що дизель у порівнянні з бензином економніший, навіть якщо середня швидкість більша, а гібридні або електричні авто самі ефективні, навіть коли є пробки або інші перешкоди.

Представники компанії кажуть, навіть якщо двигун не був обраний у налаштуваннях, додаток все одно буде підбирати екомаршрут, оскільки ця функція знижає викид вуглекислого газу.

Обрати тип двигуна у Google Maps

Дослідження показало, що оновлення зможе звільнити дорого Канади та США приблизна на 100.000 транспортних засобів.

Оновлення вже працює в європейському регіоні. До кінця року нововведення запрацює ще у 20 країнах, а згодом буде з’являтися повсюдно. Коли запрацює ця функція в Україні – поки що невідомо.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі