Google показав реакцію людей на новий Pixel 7 Pro

У типовому стилі для компанії Google було опубліковано відео-тизер для своєї майбутньої лінійки телефонів Pixel 7. Сумно відомий тим, що розкриває продукти ще до запуску, Google цього разу вирішив взяти на озброєння витівки та опублікувати відео, на якому показано, як кілька людей реагують на Pixel 7 Pro, коли їм дають телефон.

Перебуваючи в руках людей, телефон розмитий через те, що, очевидно, є способом зацікавити аудиторію. Однак ми бачимо задню частину телефону в самому кінці відео. Тепер, звичайно, Google уже оприлюднив дизайн на початку цього року на Google I/O 2022.

Pixel 7 і Pixel 7 Pro отримають дизайн, який буде дуже нагадувати поточну лінійку Pixel 6, хоча і з оновленим модулем камери. Замість того, щоб бути повністю затемненими та виготовленими зі скла, серія Pixel 7 тепер матиме металевий модуль камери, який містить два або один виріз для лінз залежно від телефону.

Очікується, що серія Google Pixel 7 матиме друге покоління Google Tensor, який є власним чіпсетом Google, розробленим у співпраці з Samsung. Раніше Google також підтвердив, що Pixel 7 і Pixel 7 Pro будуть доступні в трьох кольорах кожен. Pixel 7 Pro вийде в кольорах Obsidian, Snow і Hazel, а Pixel 7 — у тих же Obsidian і Snow, за винятком Lemon Grass.

Google оголосила, що збирається запустити серію Pixel 7 і новий годинник Pixel Watch під час заходу «Made By Google» 6 жовтня 2022 року, а також очікується, що попереднє замовлення буде опубліковано того ж дня.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі