Google попереджає користувачів про незахищені приставки з ОС Android TV

Android TV Бокси стали надзвичайно популярними за останні пару років. Проте дослідники безпеки нещодавно виявили, що численні приставки та ключі Android TV з найвищим рейтингом, які продаються на платформах електронної комерції, як Amazon, AliExpress, тощо, попередньо завантажено зловмисним програмним забезпеченням.

Google каже, що більшість із цих пристроїв продаються як пристрої на базі ОС Android TV, але побудовані за допомогою проекту Android Open Source Project, а деякі навіть постачаються з додатками Google і Play Store, які не мають ліцензії Google. Але лише те, що приставка або ключ постачаються з Android TV, не означає, що вони сертифіковані Google. Технічний гігант визнав проблему та поділився вказівками щодо того, як перевірити, чи ваш пристрій побудовано з ОС Android TV і має сертифікат Play Protect.

Якщо ви плануєте придбати Android TV, переконайтеся, що виробник указано на веб-сайті Android TV у розділі «Глобальні партнери». Якщо пристрою з якоїсь причини немає в списку, спробуйте перевірити статус Google Play Protect.

Як перевірити статус Google Play Protect на Android TV

Для цього просто відкрийте магазин Google Play на Android TV і торкніться значка профілю у верхньому правому куті екрана.

Тепер перейдіть до «Налаштувань», торкніться «Про програму», і ви знайдете опцію під назвою «Сертифікація Play Protect». Тут ви можете побачити, чи Android TV сертифіковано Google чи ні.

Якщо сертифікація відсутня, це означає, що Google не має результатів перевірки сумісності з Android, і пристрій може бути незахищеним і не отримувати оновлення системи або програми Android.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі