Google представила нейромережу для генерації музики за текстовими запитами та зображеннями

Корпорація Google представила генеративну нейромережу MusicLM, яка здатна створювати музику за текстовим описом та зображеннями. Доступ до неї поки що відкривати не будуть.

Новинка навчена на 280 тисяч годин музики і може створювати треки в будь-яких жанрах. Також нейромережа враховуватиме нюанси опису. Наприклад, їй можна задати трек, який може викликати відчуття перебування в космосі або основний саундтрек гри.

Нейромережа може ґрунтуватися на існуючих мелодіях, які користувач наспівує, награє або насвистує. Крім того, система прийматиме кілька послідовно написаних описів, щоб створити довгий трек.

Крім цього, завдання для MusicLM можна поставити, комбінуючи зображення та підписи до нього, встановити рівень досвіду віртуального музиканта або згенерувати звук певного інструменту.

Нарешті, система може створювати вокальні партії, але часто не є повноцінними текстами, а лише подобою.

Раніше повідомлялося про систему Riffusion, яка може створювати музику на основі зображень. Сама Riffusion базується на Stable Diffusion, але при цьому використовує зображення як основу для звукових спектрограм.

Додайте Техно блог UA до своєї стрічки Google новин.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
ChatGPT зламав пошук Microsoft Bing З технологіями на русіЇ все погано! Як шкода… 9 найкращих продуктів, які допомагають боротися зі стресом У Samsung вигадали смартфон-годинник Телевізор LG OLED Flex LX3 може згинатися при натиску на кнопку iPhone 14 Pro вже продають у Китаї