Google представив нову функцію «Magic Compose»: ШІ створюватиме повідомлення за вас

Технічний гігант Google представив нову функцію під назвою «Magic Compose», яка використовує штучний інтелект (ШІ), щоб допомогти користувачам створювати текстові повідомлення. Наразі в бета-версії ця функція спочатку доступна для користувачів віком від 18 років, виключно на пристроях Android у Сполучених Штатах. Трохи згодом буде доступна в інших країнах.

Щоб покращити роботу користувачів із текстовими повідомленнями, Google включив свій чат-бот зі штучним інтелектом під назвою Bard у свій додаток для обміну повідомленнями. Функція Magic Compose спеціально розроблена для розмов RCS (Rich Communication Services) у програмі Messages.

  • Щоб отримати доступ до цієї функції, користувачі мають увімкнути її в меню налаштувань програми.
  • Торкнувшись піктограми олівця поруч із полем введення тексту, користувачі матимуть можливість скористатися пропозиціями Magic Compose, щоб почати розмову або перефразувати своє повідомлення різними тонами та стилями.

Наразі Magic Compose підтримує сім різних стилів: Remix, Excited, Chill, Shakespeare, Lyrical, Formal і Short. Однак слід пам’ятати про важливе застереження. Щоб створити відповідні пропозиції, функція тимчасово надсилає на сервери Google до 20 попередніх повідомлень, включаючи емодзі, реакції та URL-адреси.

Важливо зазначити, що навіть якщо користувачі використовують RCS із наскрізним шифруванням (E2EE), ці повідомлення негайно відкидаються, а Google не зберігає дані та не використовує їх для навчання своїх моделей ШІ.

Google підкреслює, що єдиною метою доступу до цих повідомлень є надання користувачам індивідуальних пропозицій, які стосуються їхніх поточних розмов. Компанія запевняє користувачів, що конфіденційність їхніх даних є надзвичайно важливою, і жодна інформація не зберігається та не використовується за межами безпосереднього контексту створення пропозицій

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі