Google розповів що нового з’являться в Android 14

Генеративний штучний інтелект був темою для розмови на вчорашній конференції Google I/O, і Android 14 отримує кілька нових функцій налаштування на основі штучного інтелекту.

Шпалери Generative AI, мабуть, найцікавіша опція налаштування в Android 14. Вам буде надано підказку в меню налаштувань шпалер, де ви зможете вибрати тему та стиль для своїх шпалер, ввівши їх, а потім перетворивши текст у зображення від Google модель створить кілька унікальних шпалер, якими ви зможете насолоджуватися. З наступного місяця шпалери Generative AI будуть доступні як ексклюзивна функція Pixel.

Шпалери Generative AI в Android 14

Власний додаток Google Messages також отримує налаштування Generative AI за допомогою Magic Compose. Ця функція пропонуватиме відповіді, запропоновані штучним інтелектом, на основі ваших розмов, які можна активувати за допомогою нової опції поруч із меню емодзі у вікні типу повідомлення. Ви зможете вибрати стиль написання від схвильованого до Шекспіра та налаштувати своє повідомлення, щоб воно звучало лаконічно та професійно для офіційних випадків.

Google Messages отримує налаштування Generative AI

Google розширить можливості персоналізації для екрану блокування новими шрифтами, кольорами, розміром годинників та параметрами дизайну. Користувачі також зможуть змінити два меню швидкого доступу до кутка, щоб краще відповідати своїм потребам.

Android 14 - екран блокування

Android 14 також пропонує параметри емодзі та кінематографічні шпалери. Тепер ви можете вибрати до 14 емодзі та переглядати різні шаблони, кольори та розміри. Шпалери головного екрану та екрана блокування також інтерактивні для дотиків на головному екрані. Кінематографічні шпалери, які дозволяють вибирати фотографії з вашої бібліотеки, а потім додають ефект паралаксу, щоб вони виглядали тривимірними, коли ви нахиляєте пристрій.

Функція «Знайти мій пристрій» значно оновлюється в Android 14: вона підтримує більш широкий діапазон пристроїв від різних виробників, навіть якщо вони офлайн через Bluetooth. До них належать бездротові аксесуари, як-от навушники, годинники та засоби відстеження місцезнаходження, а також планшети та інші пристрої. «Знайти мій пристрій» також розпізнає, чи рухається поруч із вами пристрій відстеження місцезнаходження, і допоможе вам знайти його.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі