Google спільно з Renault працюють над “автомобілем майбутнього”

Google вже має софт для бортових систем автомобілів і підключення до них смартфонів на Android — тепер компанія спільно з Renault взялася за створення ще більш просунутої платформи. Вона дозволить змінювати функціональність автомобіля та запропонує новий досвід водіння.

Нова система поки що не отримала комерційної назви. Google і Renault описують її концепцію фразою software-defined vehicle (SDV) – “програмно визначений автомобіль”. Особливість нової ОС полягатиме у створенні цифрового «двійника» будь-якого сумісного з платформою транспорту.

Іншими словами, будь-який виробник зможе випустити автомобіль з кастомним набором сенсорів, камер та інших компонентів, що підтримують SDV, а користувач або дилер швидко встановити працездатну прошивку без «танців з бубном». Очікується, що нова ОС підтримуватиме інтелектуальні функції: зможе відстежувати стиль водіння, місця, що часто відвідуються, та інші дані, щоб на їх основі покращувати взаємодію користувача з автомобілем.

Компанії не наводять конкретніших характеристик та функцій SDV. Дата презентації платформи та появи перших прототипів транспортних засобів з її підтримкою поки не оголошено.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі