Google створює пошукову мережу з мільярдів Android-пристроїв

Сервіс Google “Знайти пристрій” скоро отримає велике оновлення, яке дозволить йому показувати місцезнаходження не тільки смартфонів, але й інших пристроїв. Головним нововведенням стане повністю нова система пошуку: у ній буде задіяна більшість Android смартфонів у світі.

Google розробляє оновлення із виробниками трекерів Chipolo, Tile та «третіми сторонами» щоб зробити пошукову мережу для сервісу «Знайти пристрій».

Зараз фірмовий сервіс дозволяє знайти зниклий смартфон з відображенням на карті його розташування, орієнтуючись дані GPS, A-GPS та інтернет-з’єднання. Протягом кількох місяців сервіс оновлять, після чого він зможе показувати розташування навушників, планшетів та інших пристроїв. Про це розповів віце-президент із управління продуктами компанії Самір Самат на конференції Google I/O.

Втрачений пристрій «пінгуватимуть» інші смартфони, передаючи дані про його місцезнаходження за допомогою свого інтернет-з’єднання. Наприклад, так робить Bluetooth-трекер Galaxy SmartTag – він не підключений до інтернету, але його розпізнають навколишні смартфони Galaxy, надсилаючи інформацію на сервери Samsung.

Google розробляє оновлення разом із виробниками трекерів Chipolo, Tile та «третіми сторонами». Представник Google також повідомив, що компанія орієнтується на збереження конфіденційності, щоб інші користувачі не могли відстежити чужі пристрої. Наприклад, телефон підказуватиме, якщо поруч знаходиться чужа Bluetooth-мітка. Точну дату виходу відповідного оновлення сервісу поки не оголошено.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі